About The Company

Evorino Lighting; Since 2002, lighting design, building and building lighting project, Lighting fixture manufacturing, sales and assembly, In addition; has proven its experience in the field of electricity, data, telephone wiring, and its service approach is always a firm in the first sector.

Kaliteli hizmet anlayışı, en iyi fiyatla, en kısa sürede, hizmet vermeyi kendisine hedef edinmiş şirketimiz; sürekli yenilediği teknolojisi, takip ettiği moda akımını, profesyonel kadrosu ile birleştirerek aydınlatma sektöründe kısa süre içinde adından söz edilen firma haline gelmiştir.

Evolution (Evrim) / Original (Orijinal) / Innovation (Yenilik)

Kendimize edindiğimiz bu ilkeler doğrultusunda ilerliyoruz.

Mimariyi tasarımını yaptığımız ürünlerimiz ile renklendiriyoruz. Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübe ile üretimimizi yapıyoruz. Her projeye hizmet verirken en doğru ürünleri sunuyoruz. Ürünlerimizi üretirken tasarım gücünü üstte tutmak için özenle üretiyoruz. Kullandığımız tüm komponentleri standardın üzerinde seçip kaliteyi hep üstte tutuyoruz. Sahip olduğumuz proje ekibimiz ile yapıya uygun tasarımlar sunabiliyor veya istenilen tasarıma ait çalışmalar yapıyoruz. Ürün detaylarını içeren datalar, dijital ortamda yaptığımız aydınlatma hesaplarını projelendirip sizlere ürün teklifi ile sunuyoruz.

Nasıl bir aydınlatma istediğinize karar verme aşamasındaysanız ve en doğru aydınlatmayı nasıl sağlarım sorusuna profesyonel cevaplar arıyorsanız, hemen bizi arayın. Evorino Aydınlatma ekibi, köklü tecrübesi ve benzersiz uzmanlığıyla size en uygun hizmeti sunsun.


Proje ve Tekliflendirme

Aydınlatma tasarımını her mekana göre hesaplar ile yapıp, alternatifli projelendiriyoruz.

  • Projeye göre Aydınlatma armatürü seçimi
  • Aydınlatma Projesi oluşturulması
  • Aydınlatma Hesapları (Dialux, Relux ile)
  • Geri dönüşüm (Amortisman Hesabı)
  • Ürün Teknik Data Sayfalarının hazırlanması
  • Sunum
  • Üretim

Ürünlerin son dokunuşunu özenle yapıyoruz. Kaplama, Boya gibi ürün bitişlerin de alternatiflerimize sınır koymuyoruz. Her mekana uyan ürünler üretiyoruz. Sadece sergilediğimiz ürün gruplarından ziyade projeye göre tasarlanan ürünleri özel üretim yapıyoruz. Siz isteyin biz üretelim başlığı altında çalışıyoruz. Biz buna terzi işi aydınlatma çözümü diyoruz.

Satış ve Teslim

Aydınlatma adına her ürünü fiyatlandırıp detayını sunuyoruz. Satış sonrası hizmetimizi de her projede sanki ilk işimiz gibi değerli görüyoruz. Tamamladığımız her proje ile müşterilerimizin memnuniyeti bizi dahada ileriye taşıdığını biliyoruz.